O NAS

Justyna i Tomek. Rocznik ’88. Kilka lat po studiach. Aktywni zawodowo i towarzysko. Zadowoleni z życia.  Zainspirowani wyprawami w różne części świata postanowili sięgnąć po więcej! 

Nie potrafimy dokładnie przypomnieć sobie momentu, w którym podjęliśmy decyzję o wyjeździe. Jak zawsze zaczęło się pewnie od niewinnie rzuconego pytania: „Ej, a może zostawmy wszystko i jedźmy na kilka miesięcy do trzech Ameryk?!”. Jak to zwykle u nas bywa, droga od sugestii do realizacji nie była szczególnie długa. Plan nabierał kształtów i oto czytacie naszego pierwszego bloga podróżniczego!

Po prawdzie to podróżnicy z nas na pół gwizdka… Zobaczyliśmy już to i owo, jednak wciąż daleko nam do wizerunku typowego obieżyświata. Nie mamy spodni w kolorze khaki, scyzoryka 100 w 1, aparatu z wielkim obiektywem i pojęcia jak rozpalić ogień bez zapałek i gazety. Spania pod gołym niebem jeszcze nie próbowaliśmy, a spłuczka w toalecie wciąż jest dość ważnym kryterium przy wyborze miejsca noclegu (no dobra, w Iranie była tylko dziura w ziemi).

Co jednak jest dla nas najważniejsze w podróży? Zdecydowanie ludzie i ich historie. Chcielibyśmy uchwycić ich jak najwięcej. Z doświadczenia wiemy, że żaden, nawet najlepszy przewodnik, nie zaprowadzi nas tam, gdzie miejscowi!

Chyba nie możecie się po nas spodziewać panoramicznych zdjęć w jakości HD (patrz zakładka „byliśmy tam i robiliśmy to!”). Możecie za to liczyć na to, co wychodzi nam znacznie lepiej – odrobinę błaznowania uwiecznionego w opowieściach i filmikach z podróży! Oto prawdziwi MY!

Reklama

Jedna uwaga do wpisu “O NAS

  1. Moja ulubiona lektura!!! Oczywiście życzę udanej wycieczki Ale liczę ze wrocicie na moje wesele za pół roku. 🙂 szerokiej drogi i ahoj przygodo!!!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s